24 czerwca w naszej szkole odbył się pełen radości i niezapomnianych atrakcji Dzień Dziecka. Piękna, słoneczna pogoda dopisała, a uśmiechy na twarzach uczniów były najlepszym dowodem na to, że był to dzień pełen wspaniałej zabawy. Na dzieci czekało dużo atrakcji – wspólne zabawy, podchody, rozgrywki sportowe oraz gry integracyjne. Ogromną niespodziankę sprawili druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy odwiedzili naszą szkołę. Dzieci miały okazję z bliska obejrzeć wóz strażacki, poznać jego wyposażenie oraz porozmawiać ze strażakami o ich odpowiedzialnej i niezwykle ważnej służbie. Najwięcej emocji wzbudziły wodne atrakcje przygotowane przez strażaków, które w upalne popołudnie dostarczyły wszystkim mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Podczas spotkania druhowie wręczyli również nagrody uczestnikom organizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną konkursu pt.“OSP – strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru”. To był wyjątkowy dzień pełen śmiechu, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego pięknego święta, a szczególne podziękowania kierujemy do druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej za obecność, ciekawe pokazy i wspaniałą atmosferę!
Opiekunowie SU