Koniec roku szkolnego to zawsze wyjątkowy czas – pełen wzruszeń, uśmiechów i pożegnań.
25 czerwca był dniem pożegnalnym dla naszych przedszkolaków. Dzieci wspólnie spędziły ostatnie chwile w swojej sali, otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki oraz miały okazję wykonać pamiątkowe zdjęcia. Był to czas wspomnień, rozmów i radosnego oczekiwania na nadchodzące wakacje.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 26 czerwca. Wraz z uczniami szkoły oraz nauczycielami uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, a następnie w uroczystej akademii. Najbardziej wzruszającym momentem było pożegnanie absolwentów oddziału przedszkolnego, którzy po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody. Dzieci ubrane w odświętne stroje otrzymały z rąk Pani Dyrektor symboliczny upominek i życzenia wielu sukcesów na dalszej drodze. Był to wyjątkowy moment!
Absolwentom życzymy powodzenia w szkole, a wszystkim dzieciom i ich Rodzinom – słonecznych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Do zobaczenia!
Do zobaczenia po wakacjach!