Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy ósmej było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Była to okazja do podsumowania wspólnie spędzonych lat, przypomnienia najpiękniejszych chwil oraz podziękowania wszystkim osobom, które towarzyszyły naszym absolwentom na ich szkolnej drodze. Podczas uroczystości uczniowie przygotowali prezentację, która przywołała wiele wspomnień i wywołała zarówno uśmiechy, jak i chwile wzruszenia. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań skierowanych do nauczycieli, rodziców oraz dyrekcji szkoły za wsparcie, zaangażowanie i troskę okazywane przez wszystkie lata nauki. Miłym akcentem spotkania było także krótkie, humorystyczne przedstawienie przygotowane przez uczniów. W lekki i zabawny sposób przypomnieli oni szkolną codzienność, dostarczając wszystkim zgromadzonym wielu powodów do śmiechu. Klasa ósma na zawsze pozostanie częścią naszej szkolnej społeczności. Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji, odwagi w realizacji planów, spełnienia marzeń oraz samych szczęśliwych chwil. Niech każdy kolejny krok prowadzi ich do nowych możliwości i pięknych doświadczeń. Powodzenia Ósmoklasiści! Będziemy Was bardzo miło wspominać i mocno trzymać za Was kciuki!
wychowawca kl. VIII
Sylwia Bajorek