Ślubowanie klasy I – film

14 października 2020r. w Dzień Edukacji Narodowej  świętowaliśmy w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia klasy pierwszej. Z uwagi na pandemię wywołaną koronawirusem (COVID-19) ślubowanie odbyło się w skromniejszej niż dotychczas formie, tylko w obecności rodziców uczniów klasy I. Pierwszoklasiści z pomocą kolegów i koleżanek z klas II i III przygotowali i zaprezentowali część artystyczną. Następnie ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. W tym roku ceremonię pasowania poprowadziła Pani Halina Gurbisz-gość honorowy.  W tej szczególnie uroczystej chwili przejęci byli nie tylko sami pierwszoklasiści, ale przede wszystkim ich Rodzice. Na pamiątkę tej niepowtarzalnej chwili uczniowie otrzymali słodkie upominki.

Wszystkim Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Zmień rozmiar czcionek
Przełącz wysoki kontrast